Interkomy motocyklowe na 2 kaski

Interkom to proste urządzenie, które w znacznym stopniu ułatwia komunikację podczas jazdy i przyczynia się do zwiększenia komfortu podróżowania. Interkom motocyklowy na dwa kaski będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy podróżują z drugą osobą (na jednym motocyklu lub oddzielnie). Podstawową funkcją interkomu jest komunikacja - możliwość rozmawiania z innymi motocyklistami w grupie, współpasażerem lub też odbierania komunikatów głosowych. Posiadając interkom na dwa kaski możesz informować współpasażera o zagrożeniach na drodze, ustalać przebieg dalszej trasy czy podejmować decyzje o zjeździe i najbliższym postoju. Wiele modeli interkomów pozwala na słuchanie muzyki oraz odtwarzanie głosu z nawigacji. Nasz sklep z częściami i akcesoriami motocyklowymi poleca interkomy motocyklowe w szerokim asortymencie, w dobrej jakości i atrakcyjnych cenach.

Interkomy Motocyklowe na 2 Kaski. Zestawy na dwa kaski

Aktywne filtry

Interkom motocyklowy na dwa kaski - zalety

Zakup interkomu w zestawie na dwa kaski to przede wszystkim oszczędność finansowa. Poza tym, spośród wielu modeli interkomów warto zwrócić uwagę na dwa rodzaje: te z wbudowaną baterią w centralce i z baterią umieszczoną jako osobny element na kasku. Bezpieczniejszy jest interkom do kasku z wbudowaną baterią, gdyż przy ewentualnym upadku motocyklista nie posiada dodatkowego elementu na kasku. Jeśli jednak wybierasz się w dłuższą podróż, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie interkom na dwa kaski z baterią umieszczoną na zewnątrz. Możesz ją wówczas bez problemu naładować lub po prostu wymienić na akcesoryjną. Dotychczas używaną baterię możesz natomiast podłączyć do PowerBanka - w ten sposób będziesz ją mieć gotową na kolejną wymianę, np. podczas postoju.

Do zalet zestawu interkomu na dwa kaski należą między innymi:

- możliwość komunikacji zarówno pomiędzy kierowcą a pasażerem podczas podróży, jak i dwoma motocyklistami;

-pewność, że dane interkomy będą się łączyć ze sobą;

- długi zasięg (warto to sprawdzić przed zakupem), umożliwiający komfortowe warunki komunikacji nawet przy jeździe z dużymi odstępami pomiędzy motocyklistami;

- możliwość sparowania z innymi interkomami

- umożliwia porozumiewanie się z większą grupą ludzi podróżujących razem. Z tego względu warto postawić na taki model interkomu na dwa kaski, który umożliwi Ci wspólną komunikację ze wszystkimi podróżującymi osobami.

Interkomy na dwa kaski mają także wygodne połączenie Bluetooth z aplikacjami nawigacyjnymi - bez problemów połączysz się z aplikacją do nawigacji na trasie czy antyradarem. Warto także zwrócić uwagę na odporność interkomu na warunki atmosferyczne, deszcz, kurz i zapylenie. Wybór urządzenia o odpowiedniej klasie wodoszczelności pozwoli Ci zapomnieć o problemach związanych z zalaniem interkomu. W naszym sklepie polecamy także kaski motocyklowe oraz akcesoria motocyklowe, jak sakwy, stojaki czy pokrowce.