Rękawice motocyklowe miejskie

Wybór rękawic motocyklowych uzależniony jest od preferowanego stylu jazdy, rodzaju motocykla oraz warunków, w jakich jeździsz. Rękawice motocyklowe miejskie są lekkie, wykonane z cienkiego materiału, dlatego sprawdzą się podczas jazdy po mieście. Miejskie rękawice dla motocyklisty są krótkie, miękkie i wygodne. Jednocześnie, za sprawą nowoczesnych technologii zastosowanych do ich produkcji, rękawice do jazdy po mieście zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. W sklepie z częściami motocyklowymi znajdziesz duży wybór rękawic motocyklowych, stanowiących nie tylko ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również zabezpieczających Twoje dłonie w razie upadku. Ponadto, miejskie rękawice motocyklowe doskonale dopasowują się do dłoni, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę nad kierownicą.

Rękawice Motocyklowe Miejskie. Na Motor

Aktywne filtry

Rękawice miejskie motocyklowe - wygoda i bezpieczeństwo

Miejskie rękawice motocyklowe stanowią idealne połączenie komfortu, oddychalności i ochrony dłoni podczas jazdy. Rękawice miejskie dla motocyklisty powinny być na tyle wygodne, by pozwolić na swobodne operowanie wszystkimi przełącznikami i dobre czucie manetek. Muszą być ponadto bezpieczne, by w razie wypadku ochronić nie tylko skórę dłoni, ale także palce i nadgarstek. Rękawice motocyklowe miejskie z naszej oferty posiadają wszystkie te cechy. Co dokładnie je charakteryzuje?

 

- Skórzana część chwytna rękawic miejskich umożliwia dobre trzymanie kierownicy, co gwarantuje bezpieczeństwo jazdy;

- dłoń i palce mają wentylację w skórze, a konstrukcja kostek wykonana jest z termoplastycznego tworzywa, co zapewnia doskonałą ochronę i nie krępuje ruchów;

- elementy odblaskowe zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.

 

Wszystkie prezentowane przez nas modele miejskich rękawic motocyklowych zapewniają przede wszystkim wysoki komfort i przewiewność. Rękawice miejskie dla motocyklisty to uniwersalne połączenie wygody i bezpieczeństwa. Polecamy również ubrania motocyklowe, w tym kurtki i spodnie motocyklowe, kombinezony i bluzy. Znajdziesz także szeroki wybór akcesoriów motocyklowych, słowem - wszystko, czego potrzebujesz, by w pełni cieszyć się jazdą na motocyklu o każdej porze roku!