Szybki do kasku motocyklowego

Szybka do kasku jest bardzo ważnym elementem, który wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jej głównym zadaniem jest ochrona oczu przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, pyłem i owadami, a także warunkami atmosferycznymi: wiatrem i deszczem. Niektóre szyby do kasków motocyklowych są także wyposażone w filtr UV. Dzięki temu oczy użytkownika nie są narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Co istotne, szybki do kasku mają bezpośredni wpływ na to, jak dobrą widoczność ma motocyklista. Jeśli element jest uszkodzony lub nieprawidłowo zamontowany, podczas jazdy może dojść do niebezpiecznego zdarzenia. Warto więc zadbać, by szybka do kasku motocyklowego miała jak najlepszą jakość, była trwała i zapewniała niezawodną ochronę. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów z tej kategorii.

Szybki Do Kasku Motocyklowego. Sklep

Podkategorie

Aktywne filtry

Szybka do kasku – na jakie cechy produktu warto zwrócić uwagę?

Podczas wyboru szyby do kasku otwartego lub zamkniętego zwróć uwagę, jak wykonany jest dany produkty. Cechy, które poprawiają poziom bezpieczeństwa i wygody podczas jazdy, to m.in.:

  • - możliwość zamontowania wkładki pinlock lub technologia anti-fog,
  • - powłoka wykazująca odporność na zarysowania,
  • - ochrona przed promieniowaniem UV.

Sklep z częściami motocyklowymi MotorcycleParts ma w ofercie wizjery, które spełniają wszystkie te warunki.

Pamiętaj, że szyba do kasku motocyklowego może mieć różne kolory. Nasz asortyment obejmuje modele chromowane, niebieskie, różowe, zielone czy żółte. Oferujemy także przezroczyste i przyciemniane szyby do kasku.

Szyby do kasków motocyklowych i inne akcesoria

Jeśli oprócz szybki do kasku otwartego lub zamkniętego interesują Cię także inne produkty i akcesoria motocyklowe, sprawdź pozostały asortyment dostępny na stronie. To m.in. kaski motocyklowe uznanych marek, w tym:

W ofercie znajdziesz także ubrania motocyklowe wyróżniające się doskonałą jakością.