Rękawice motocyklowe sportowe

W przypadku jazdy na motocyklu sportowym rękawice są równie ważnym elementem ubioru, co kombinezon czy buty. Rękawice motocyklowe sportowe wykonane są z bardzo wytrzymałej, cienkiej skóry, ze wzmocnieniami kostek, palców i nadgarstków. Charakteryzują się doskonałą wentylacją i idealnym dopasowaniem do dłoni. Sportowe rękawice motocyklowe różnią się od innych typów rękawic przede wszystkim mankietem, który tutaj jest dłuższy dla lepszej ochrony nadgarstka i przedramienia. Są też wyposażone w większą ilość protektorów (głównie z karbonu). Sklep z częściami motocyklowymi oferuje rękawice sportowe motocyklowe z naturalnej skóry, gwarantujące najwyższy komfort użytkowania i ochronę Twoich dłoni podczas jazdy.

Rękawice Motocyklowe Sportowe. Na Motor

Aktywne filtry

Sportowe rękawice motocyklowe - dostosowane do Twojego stylu jazdy

Rękawice motocyklowe sportowe posiadają w pełni skórzaną konstrukcję, styl rękawicy z mankietem z karbonową ochroną kostek i palców oraz ochraniacze na mankiecie i grzbiecie dłoni. Na trzech palcach i kciuku posiadają akordeonowe panele, w związku z czym zapewniają pełną mobilność palców. Ponadto, dopasowane rękawice na motocykl idealnie pasują do sportowego stylu jazdy. Dodatkowa warstwa skóry zapewnia małemu palcowi niezbędną, specjalną ochronę. Rękawice sportowe motocyklowe z naszej oferty wyróżnia:

 

- wykonanie z naturalnej, elastycznej i wytrzymałej skóry;

- ochrona kostek i palców z włókna węglowego;

- ochraniacze TPR na mankiecie i na grzbiecie;

- akordeonowe panele rozciągliwe dla indywidualnego dopasowania;

- podwójna regulacja na mankiecie i nadgarstku zapewniająca idealne dopasowanie rękawicy do dłoni;

- dotykowe końcówki kciuka i palca wskazującego umożliwiające korzystanie z urządzenia mobilnego bez konieczności zdejmowania rękawiczki.

 

Wybór dobrych motocyklowych rękawic sportowych zmniejszy ryzyko urazów dłoni podczas upadku na motocyklu. Poza tym, dobre sportowe rękawice motocyklowe pozwolą Ci pewniej operować manetkami i ochronią powierzchnię Twoich dłoni przed otarciami, jednocześnie umożliwiając dobre wyczucie maszyny.

Do sportowych rękawic dobierzesz u nas także inne ubrania motocyklowe, odpowiednie do stylu jazdy, jaki preferujesz (jak spodnie motocyklowe, kurtki czy kombinezony). Oferujemy ponadto szeroki wybór akcesoriów motocyklowych, niezbędnych do tego, by w pełni cieszyć się jazdą o każdej porze roku.