Kaski szczękowe motocyklowe

Kask szczękowy jest bardzo komfortowym i często wybieranym elementem wyposażenia motocyklisty. Wyposażony jest w mechanizm pozwalający na podnoszenie i opuszczanie szczęki - części kasku otaczającej twarz. Dzięki temu kask motocyklowy szczękowy zapewnia dużą wygodę podczas jazdy, ponieważ nie musisz zdejmować całego kasku motocyklowego w czasie przerwy na kawę, posiłek lub rozmowę telefoniczną. Kaski motocyklowe szczękowe dedykowane są przede wszystkim osobom poruszającym się w mieście i załatwiającym różne sprawy, jak kurierzy czy dostawcy jedzenia. Będą również dobrym wyborem dla osób lubiących długie wyprawy motocyklowe. Nasz sklep z częściami i akcesoriami motocyklowymi oferuje kaski motocyklowe w szerokim asortymencie, w tym wysokiej jakości, lekkie i wytrzymałe kaski szczękowe.

Kaski Motocyklowe Szczękowe. Najlepsze. Sklep

Podkategorie

Shark

Nasz sklep motocyklowy jest w stanie zaproponować klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty. Na szczególną...

Aktywne filtry

Kaski motocyklowe szczękowe - budowa i właściwości

Kaski szczękowe zbudowane są ze skorupy, stanowiącej część ochraniającą tył oraz boki głowy, oraz szczęki - części przedniej podnoszonej dzięki specjalnemu mechanizmowi do góry. Właśnie ten element sprawia, że modele kasków szczękowych cieszą się tak dużą popularnością. Oprócz wyjątkowej wygody i funkcjonalności, kask szczękowy zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa. Czym charakteryzują się najlepsze kaski szczękowe?

- W kaskach szczękowych stosowany jest wydajny system wentylacyjny (czołowe i szczękowe wloty powietrza oraz wyciągi powietrza);

- kaski posiadają system „Auto-up / Auto-down”, który automatycznie odchyla szybę ułatwiając otwieranie kasku;

- specjalny mechanizm wizjera zapewnia maksymalne wyciszenie wewnątrz kasku - warto sprawdzić ten element, jeśli chcesz mieć naprawdę cichy kask szczękowy;

- kaski szczękowe wyposażone są w komfortową, antybakteryjną, wypinaną wyściółkę;

- kaski posiadają również system szybkiej wymiany wizjera;

- wiele modeli posiada także pinlock w standardzie lub jako akcesorium – specjalną wkładkę do wizjera, która zapobiega parowaniu;

- kaski szczękowe przystosowane są również do użytkowników noszących okulary.

Kask motocyklowy szczękowy - jak wybrać?

Kaski motocyklowe szczękowe występują w wielu rozmiarach skorupy i wypełnienia. Posiadają certyfikację w dwóch wariantach: zamknięty (integralny) i szczękowy. Kaski szczękowe wykonane są z różnych materiałów, w licznych ciekawych wzorach i wersjach kolorystycznych. Na co zwrócić uwagę, decydując się na wybór kasku szczękowego?

- Warto zdecydować się na model, w którym szczękę otwiera i zamyka się bardzo wygodnie i w krótkim czasie;

- ważna jest odpowiednia aerodynamika kasku;

- istotne znaczenie ma również wysoki poziom wyciszenia;

- kluczową sprawą jest także doskonała wentylacja i nieparujące szyby, dodatkowo wzbogacone filtrem przeciwsłonecznym (z możliwością wymiany).

W naszym sklepie polecamy szeroki wybór dobrych kasków motocyklowych. Oferujemy także kaski integralne, kaski off-road i kaski otwarte. Znajdziesz u nas również ubrania motocyklowe oraz akcesoria motocyklowe, w tym pokrowce, interkomy, stojaki, uchwyty na telefon i wiele innych. Proponujemy szeroką gamę oryginalnych produktów ze sprawdzonych i pewnych źródeł. Zapewniamy szybką i bezpłatną dostawę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną pomoc w zakupie.