Rękawiczki na Crossa, Enduro, Off-road

Rękawiczki na crossa przygotowane zostały specjalnie do agresywnej jazdy terenowej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Podobnie jak inne modele rękawic motocyklowych, rękawice off-road mają za zadanie chronić Twoje dłonie przed uszkodzeniem w razie upadku, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rękawice off-road przeznaczone są do jazdy motocyklem crossowym lub quadem - sprawdzą się w stylu jazdy, w którym jesteś szczególnie narażony na otarcia czy zabrudzenie. Nasz sklep z częściami motocyklowymi poleca szeroki wybór rękawiczek do crossa w różnorodnej stylistyce. Dzięki temu bez trudu dobierzesz rękawice off-roadowe nie tylko pod względem bezpieczeństwa i komfortu jazdy, ale też do reszty stroju motocyklowego.

Rękawiczki na Crossa. Enduro. Off Road

Aktywne filtry

Rękawice na crossa - odzież do zadań specjalnych

Kompletując strój do jazdy w terenie nie możesz zapomnieć o rękawicach off-roadowych. Dobrze dobrane rękawice na crossa są wygodne, wykonane z trwałego, rozciągliwego, odpornego na rozdarcia, oddychającego materiału. Dzięki temu nie tylko dobrze leżą na dłoni, ale też nie ślizgają się na manetkach motocykla i umożliwiają bezpieczną jazdę. Głównym zadaniem rękawiczek crossowych jest skuteczna ochrona dłoni oraz zapewnienie im pełnej mobilności podczas prowadzenia motocykla. Do pozostałych zalet rękawic na crossa można zaliczyć:

 

- lekkość, przewiewność i elastyczność - trwały, rozciągliwy materiał zapewnia doskonały przepływ powietrza;

- ochronę kostek przed urazami;

- wzmocnienia kciuka i po wewnętrznej stronie dłoni;

- anatomiczną konstrukcję rękawic crossowych, dzięki której idealnie przylegają do dłoni, nie zsuwają się, a jednocześnie zapewniają swobodę ruchów;

- regulowane zapięcie na nadgarstek dla bezpiecznego dopasowania rękawic na crossa do dłoni;

- silikonowe chwytaki na palce;

- wygodny, klasyczny krój, duży wybór wzorów i wersji kolorystycznych.

 

Polecamy także inne ubrania motocyklowe, jak kurtki, kombinezony i spodnie motocyklowe, a także szeroki wybór akcesoriów motocyklowych. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej jazdy motocyklem w każdym terenie.