Stopery i zatyczki motocyklowe

Podczas jazdy jednośladem warto zabezpieczyć nie tylko swoje ciało, ale także słuch. Doskonałym rozwiązaniem są stopery motocyklowe chroniące przed szkodliwym hałasem. Dzięki nim nie będziesz odczuwać zmęczenia głośnymi dźwiękami nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Aby zatyczki do uszu motocyklowe zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa, muszą jednak umożliwiać słyszenie niektórych sygnałów z otoczenia. Są to m.in. dźwięki syren, klaksonów i samego motocykla. Z tego względu warto sięgać po produkty, w których zastosowano odpowiednie technologie wygłuszające, zaprojektowane specjalnie do jazdy jednośladem. Na stronie dostępne są zatyczki motocyklowe, które nie powodują całkowitej izolacji od dźwięków, ale skutecznie wyciszają szkodliwy hałas. Zadbaj o swój słuch i zamów stopery z naszej oferty.

Stopery Motocyklowe. Zatyczki do Uszu na Motocykl

Podkategorie

Alpine

Alpine Hearing Protection - konsekwentnie innowacyjna firma Alpine Nederland B.V. została założona w 1995...

Aktywne filtry

Stopery motocyklowe – skuteczna ochrona słuchu

Motocyklowe zatyczki do uszu zapobiegają uszkodzeniu słuchu, a także jego utracie. Warto w nie zainwestować – dzięki stoperom zadbasz o swoje zdrowie, unikniesz nadmiernego zmęczenia i rozkojarzenia podczas jazdy. Nasz sklep z częściami motocyklowymi oferuje zatyczki motocyklowe Alpine, które mają wiele zalet. To stopery wielorazowego użytku sprawdzające się m.in. podczas jazdy autostradą.

Oferowane przez nas stopery do uszu motocyklowe są wyposażone w specjalne filtry akustyczne, które tłumią szum wiatru i inny szkodliwy hałas, jednocześnie nie powodując poczucia izolacji. Ich zaletą jest także komfort użytkowania. Zatyczki do uszu dla motocyklistów dobrze układają się pod kaskiem, dzięki czemu nie uwierają podczas jazdy.

Zatyczki motocyklowe i inne produkty zwiększające bezpieczeństwo

Jeśli chcesz zadbać, by jazda jednośladem była maksymalnie bezpieczna i komfortowa, sprawdź również pozostały asortyment sklepu. Oprócz stoperów na motocykl oferujemy:

Wszystkie produkty mają bardzo dobrą jakość i konkurencyjne ceny. Zachęcamy do składania zamówień.