Rękawice motocyklowe turystyczne

Jeśli lubisz długie, wielogodzinne podróże, rękawice motocyklowe turystyczne będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Rękawice na motocykl turystyczny są skonstruowane w taki sposób, by zapewnić Ci komfort i wygodę podczas długich godzin spędzonych na motocyklu. Wyposażone są w protektory i wzmocnienia w miejscach największego obciążenia dłoni, a także specjalne wstawki antypoślizgowe oraz wentylację pozwalającą na utrzymanie komfortu termicznego. Mają również wygodne zapięcia nadgarstkowe oraz panele odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy. Turystyczne rękawice motocyklowe są poza tym uniwersalne - sprawdzą się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na długich trasach podczas weekendowego wypadu.

Rękawice Motocyklowe Turystyczne. Na Motor

Aktywne filtry

Rękawice motocyklowe turystyczne - połączenie komfortu i bezpieczeństwa

Rękawice na motocykl turystyczny to uniwersalne rozwiązanie, będące połączeniem rękawic miejskich i sportowych. Cechuje je wysoki poziom komfortu, z jednoczesnym zachowaniem ochrony i bezpieczeństwa podczas jazdy. Sportowe rękawice turystyczne z oferty naszego sklepu z częściami motocyklowymi wykonane są z wysokogatunkowej skóry z dodatkiem syntetycznego zamszu. To idealne rękawiczki na dłuższe podróże, w których temperatura może być nieco zmienna, zapewniają bowiem wysoki komfort termiczny. Co je charakteryzuje?

 

- Rękawice turystyczne motocyklowe posiadają ochraniacz kostek z TPU;

- zamszowe wzmocnienia na dłoni gwarantują dobry chwyt i trwałość rękawic;

- akordeonowe, rozciągliwe panele zapewniają wygodę i swobodę ruchów;

- jednostronna regulacja mankietu sprawia, że ​​założenie rękawicy jest naprawdę łatwe i szybkie;

- palec wskazujący umożliwia obsługę ekranów dotykowych;

- odblaskowe detale dodatkowo zapewniają widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

 

Oprócz rękawic turystycznych polecamy rękawice motocyklowe w wielu innych modelach, a także ubrania motocyklowe, jak kurtki, kombinezony i spodnie motocyklowe. Znajdziesz u nas także szeroki wybór akcesoriów motocyklowych - mamy wszystko, co pozwoli Ci na rozwijanie swojej pasji w pełni i bez żadnych ograniczeń.