Spodnie jeansowe motocyklowe

Jak zachować jednocześnie styl i bezpieczeństwo? Warto postawić na spodnie motocyklowe - jeans. Szeroka gama wyboru pozwala na dopasowanie właściwej pary jeansów na motocykl do siebie i swojego dwukołowca. Wyobraź sobie jazdę z pełną klasą i wyjątkowym wyglądem, bez konieczności późniejszego przebierania się. Postaw na niezwykły szyk motocyklowych jeansów męskich - z możliwością wyboru także tych z przetarciami! Pomimo zachowanego stylu - jeansy motocyklowe zawierają certyfikowane protektory kolan oraz miejsce na opcjonalne ochraniacze bioder. Możesz je nosić również na co dzień. Takie jeansy na motocykl nie hamują twoich ruchów - zarówno podczas jazdy, jak i w swobodnym poruszaniu się. To stanowi największą zaletę jeansów motocyklowych. Możesz przemieszczać się pojazdem, po czym od razu wykonywać dalsze czynności, takie jak zakupy, praca, spacery, wypad do znajomych.

Spodnie Jeansowe Motocyklowe. Dżinsy na Motor

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać jeansy motocyklowe?

Spodnie motocyklowe zapewniają jeżdżącemu bezpieczeństwo, a to najważniejszy aspekt tej części odzieży. Pod żadnym pozorem nie wolno tego lekceważyć, dlatego że liczy się tutaj zapewnienie odpowiedniej ochrony ciała. Zwykłe jeansy z pewnością nie sprawdzą się na trasie. Jednak specjalne spodnie jeansowe na motocykl zdadzą egzamin w kwestii zabezpieczenia skóry/ciała. Spodnie motocyklowe typu jeans mają sporo zalet, między innymi są to:

  • - pełna wygoda podczas jazdy i nie tylko,
  • - możliwość wyrażenia swojego poczucia stylu,
  • - obecność elastycznych wstawek/materiału, który nie hamuje ruchów.

Jako profesjonalny sklep z częściami motocyklowymi w swojej ofercie posiadamy spodnie motocyklowe jeansowe, ze skóry oraz tekstylne. Nasze jeansy motocyklowe występują w stylu klasycznym lub vintage. Posiadamy także spodnie motocyklowe przeznaczone dla kobiet. Poza tym, oferujemy:

Zapraszamy do przejrzenia naszych produktów ze sklepu internetowego, a w razie pytań - do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Gwarantujemy darmową dostawę i zwrot oraz profesjonalną pomoc.