Ochraniacze motocyklowe na kolana i łokcie

Kochasz jazdę w terenie i ryzykowne manewry? W takim razie musisz pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Ochraniacze na kolana motocyklowe zabezpieczają stawy i zapobiegają bolesnym urazom, obtarciom oraz stłuczeniom. Ochrona tego typu jest szczególnie ważna podczas jazdy sportowej, kiedy ryzyko upadku i obrażeń jest wyjątkowo wysokie. W naszym sklepie dostępne są ochraniacze motocyklowe na kolana, a także protektory na łokcie, które również są narażone na poważne urazy. Wszystkie cechują się solidną konstrukcją i wysoką jakością materiałów. Dzięki temu masz pewność, że nie zawiodą Cię, gdy stracisz panowanie nad jednośladem i nieszczęśliwie upadniesz. Nie musisz martwić się o swój komfort – nasze ochraniacze motocyklowe na łokcie i kolana są naprawdę wygodne i zapewniają odpowiednią wentylację.

Ochraniacze Motocyklowe na Kolana i Łokcie

Aktywne filtry

Ochraniacze motocyklowe na kolana i łokcie – bezpieczeństwo przede wszystkim

Motocykle crossowe, enduro i trialowe zapewniają ekstremalnie dobrą zabawę, ale jazda w terenie może skończyć się poważną kontuzją. Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko urazów, zadbaj o ochronę kończyn. W naszej ofercie dostępne są lekkie, dobrze wentylowane, regulowane ochraniacze kolan motocyklowe oraz protektory na łokcie stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie motocyklistów. Posiadamy produkty renomowanych marek, takich jak Fly Racing, Scott, Shot, Kenny i Alpinestars, które imponują przemyślanymi rozwiązaniami – przykładem jest system podwójnych zawiasów obrotowych umożliwiający naturalną artykulację kolana.

 

Aby ochraniacze na kolana na motor faktycznie chroniły stawy, muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów. By mieć pewność, że inwestujesz w najlepsze zabezpieczenia, wybierz nasz sklep z częściami motocyklowymi. Zapewniamy rozbudowany asortyment, dobre ceny, ale przede wszystkim sprawdzoną jakość.

Ochraniacze motocyklowe na kolana – co jeszcze oferuje nasz sklep?

Ochraniacze na motor na kolana i łokcie to niejedyne ochraniacze motocyklowe, które oferujemy. Posiadamy też m.in. solidne zbroje motocyklowe. Możesz więc kompleksowo zadbać o swoje bezpieczeństwo. Oprócz tego w sklepie znajdziesz praktyczne akcesoria motocyklowe oraz ubrania motocyklowe, takie jak kurtki, spodnie i buty.

 

Zapraszamy do zakupów!