Oleje silnikowe do motocykla

Olej motocyklowy odpowiada nie tylko za zmniejszenie tarcia między ruchomymi elementami silnika, takimi jak wał korbowy, tłoki i zawory. Jego rolą jest też chłodzenie układu i utrzymanie optymalnej temperatury pracy. Dodatkowo olej silnikowy do motocykla usuwa z silnika zanieczyszczenia i zapobiega uszkodzeniom. Z tego względu ważne jest, by stosować produkty najwyższej jakości, o odpowiedniej lepkości, które są przeznaczone do konkretnych modeli jednośladów. W naszym sklepie dostępne są oleje silnikowe motocyklowe mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne od sprawdzonych producentów, takich jak Motul, Ipone, Motorex czy Castrol. Oferujemy produkty dostosowane do wymagań nowoczesnych oraz mniej zaawansowanych jednostek napędowych. Dzięki temu z łatwością znajdziesz najlepszy olej do swojego motocykla.

Olej Silnikowy do Motocykla. Najlepsze. Cena

Aktywne filtry

Jaki olej motocyklowy wybrać?

Aby kupić odpowiedni olej silnikowy motocyklowy, należy kierować się m.in. specyfikacją silnika (dwusuwowy lub czterosuwowy), konstrukcją układu i rodzajem motocykla. Warto zwrócić też uwagę na normy, z jakimi zgodny jest dany produkt. Nasz sklep z częściami motocyklowymi oferuje oleje:

  • - spełniające wymogi API oraz JASO,
  • - przeznaczone do różnych motocykli: miejskich, szosowo-turystycznych, enduro, sportowych,
  • - zapewniające ochronę nawet przy bardzo dużych prędkościach,
  • - odpowiednie dla silników chłodzonych cieczą lub powietrzem,
  • - o różnych klasach lepkości.

Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością, więc masz pewność, że zapewnią Twojemu silnikowi skuteczną ochronę.

Oleje silnikowe motocyklowe i szeroka oferta innych produktów

Wybór oleju do motocykla znacząco wpływa na żywotność silnika. Odpowiednio dobrana substancja zapewnia mniejsze zużycie elementów układu, chroni silnik przed korozją oraz innymi uszkodzeniami. Oferujemy najlepsze oleje motocyklowe oraz szereg innych produktów z kategorii chemia motocyklowa. Na stronie znajdziesz też:

Zapraszamy do zakupów.