Spodnie Cross, Enduro, Off-Road

Jedną z funkcji odzieży motocyklowej jest ochrona przed urazami, dlatego spodnie cross muszą cechować się wyjątkową trwałością i solidnością wykonania. Ochrona nóg jest szczególnie ważna, gdyż podczas upadku są one bardzo narażone na urazy, mogące na długo wykluczyć Cię z jazdy. Dobrze dobrane spodnie enduro zapewnią Ci też komfort jazdy oraz pozwolą w pełni cieszyć się jazdą w terenie. Nasz sklep z częściami i akcesoriami motocyklowymi poleca szeroki wybór spodni motocyklowych, w tym spodnie off-road łączące w sobie wszystko, czego potrzebujesz do jazdy w terenie. Wykonane z trwałych materiałów poliestrowych, ze specjalnymi wzmocnieniami na kolanach, spodnie na crossa zapewnią Ci ochronę i wygodę. Warto wiedzieć, że spodnie off-road chronią jedynie przed zadrapaniem skóry przez żwir, piasek itp. Dodatkową, lepszą ochronę pełnią ochraniacze i ortezy. Spodnie na crossa możesz dodatkowo skompletować z bluzą, tworząc razem stylowe zestawienie.

Spodnie Cross. Enduro. Off-Road. Motocyklowe

Aktywne filtry

Spodnie motocyklowe off-road - właściwości

Spodnie na crossa wykonane są z lekkiego, ale trwałego materiału poliestrowego, z dodatkowymi wzmocnieniami na kolanach. Co jeszcze je wyróżnia?

- Komfortowa wkładka z siateczki zapewnia chłód i wygodę;

- specjalny ściągacz gwarantuje elastyczność;

- lekka i wentylowana siateczka z rozciągliwymi wstawkami w panelu umożliwia optymalne dopasowanie spodni;

- tkanina poliestrowa 600D zapewnia wytrzymałość i wyjątkową trwałość;

- otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza;

- kolano w spodniach ukształtowane jest w taki sposób, by pomieścić większość ochraniaczy;

- zapięcie na zapadkę i pas biodrowy umożliwiają regulację.

Wybierając spodnie na enduro, warto zaopatrzyć się w model z nieco krótszymi nogawkami, aby móc wygodnie włożyć je do butów. Pamiętaj także o odpowiednim doborze rozmiaru - zbyt luźne spodnie cross, podobnie jak inne ubrania motocyklowe, nie będą spełniały swojej funkcji ochronnej, zaś zbyt mocno dopasowane będą krępować ruchy. Polecamy również kurtki, rękawice motocyklowe, a także akcesoria motocyklowe, kaski i interkomy.