Buty na Crossa/Enduro/Off-Road

Buty motocyklowe są elementem stroju zapewniającym Ci nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy. Buty na crossa spełniają tutaj szczególne zadanie - ich funkcją jest ochrona przed uszkodzeniem stopy w razie ewentualnego wypadku. Skoki, dziury, częsty kontakt z ziemią i twardym, nierównym podłożem powodują, że buty enduro są rozbudowane i ciężkie, a tym samym - znacznie bardziej trwałe niż obuwie, które nosisz na co dzień. Poza tym, stopa jest w nich stabilna, stawy zabezpieczone przed urazami, a skóra może swobodnie oddychać. Dobrze dobrane buty motocrossowe pozwolą Ci nie tylko w pełni cieszyć się komfortową jazdą, ale przede wszystkim - zapewnią Ci bezpieczeństwo i ochronią przed urazami oraz poważnymi kontuzjami. Jako sklep z częściami i akcesoriami motocyklowymi oferujemy szeroki wybór butów off-road - sprawdź nasze propozycje i zamów buty, jakich potrzebujesz!

Buty na Crossa/Enduro/Off-Road. Tanie. Cena

Aktywne filtry

Buty do crossa - obuwie do zadań specjalnych

Buty enduro to obuwie przygotowane specjalnie do agresywnej jazdy terenowej. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, komfort jazdy i pozwala na przyjmowanie różnych pozycji w pokonywaniu przeszkód. Konstrukcja butów do crossa musi być sztywna i wytrzymała, aby ochronić nogę przed urazami. Buty motocrossowe charakteryzują się takimi walorami jak:

- funkcjonalność - buty do crossa muszą być przede wszystkim wygodne, abyś mógł komfortowo spędzać w obuwiu nawet długie godziny; duże znaczenie ma tutaj także wygodna wyściółka;

- prosty sposób zapięcia;

- wzmocnienia cholewki;

- wytrzymały, solidny materiał;

- wymienne: podeszwa, wkładka buta a także zawiasy lub klamry,

- zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa.

Wszystkie te elementy mają istotny wpływ nie tylko na komfort jazdy, ale i na bezpieczeństwo. Wytrzymały materiał butów enduro, mocne zapięcia na klamry lub zawiasy i sztywna, solidna podeszwa, która zapewnia przyczepność na podnóżkach to gwarancja zminimalizowania ryzyka wystąpienia urazów nawet podczas ekstremalnej jazdy w terenie.

Buty enduro - bezpieczeństwo i komfort jazdy

Wybierając off road dla siebie, zwróć uwagę na wszystkie elementy: materiał wykonania, metodę zapięcia, a także rozmiar i wysokość cholewki. Cholewka powinna być na tyle długa, aby w maksymalnym stopniu chronić jak największą powierzchnię nogi. Ma także podczas jazdy na stojąco zapewnić maksymalną przyczepność z motocyklem, która z kolei pozwoli na lepszą kontrolę motocykla. Buty na crossa wyróżnia też często malowanie, dlatego możesz wybrać model dokładnie odpowiadający Twoim upodobaniom.

Decydując się na zakup butów do enduro, warto dobrać do nich także odpowiednie spodnie motocyklowe oraz kurtki motocyklowe. Polecamy także buty motocyklowe sportowe oraz buty motocyklowe w wielu innych modelach, odpowiednie do Twojego stylu jazdy. Wysoka jakość wykonania daje gwarancję, że nasze buty i odzież na motocykl posłużą Ci przez długi czas, a także zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.