SENA 50S QUANTUM INTERKOM MOTOCYKLOWY ZESTAW NA 2 KASKI

50S-10D
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Produkt aktualny
Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
2 150,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 2 150,00 zł z dnia 08.04.2024

SENA 50S QUANTUM to znany już wcześniej model interkomu. Jednak nowy model tylko z zewnątrz wizualnie nawiązują do swoich poprzedników, gdyż w środku znajdziemy już całkowicie nowy silnik. Nowy model 50S tak jak poprzednik wyposażony został w łączność Bluetooth oraz MESH, a dodatkowo w nowy system audio HARMAN KARDON. Udało się osiągnąć niesamowitą jakość dźwięku. Nowy interkom oferuje niesamowite wrażenia dźwiękowe, a precyzyjne dostrojenie zapewnia lepszy balans, podbicie basów czy wysokich tonów. Nowo zaprojektowane mikrofony zapewniają lepszą wydajność, a dzięki zastosowanemu specjalnemu czujnikowi, który inteligentnie wykrywa i podnosi średnie częstotliwości ludzkiego głosu, udało się odfiltrować przeszkadzający wiatr czy szum i osiągnąć możliwie najczystszy dźwięk.

Nasz sklep motocyklowy zaprasza do zakupów!
Producent: Sena

OGÓLNE:

- Temperatura pracy: -10˚C - 55˚C

- Wymiary:

- Moduł główny: 102 mm x 56 mm x 27 mm

- Głośnik: 40 mm – grubość 7,2 mm

- Mikrofon na wysięgniku: długość 190 mm

- Przewód między głośnikami: długość 555 mm

- Waga: Moduł: 2x64 g

- Wymienne mikrofony na kablu i pałąku

- Kabel WIFI do ładowania i automatycznej aktualizacji oprogramowania

- Innowacyjny, prosty i szybki sposób parowania

- Możliwość parowania z interkomami innych producentów (INTERPHONE)

- Sterowanie za pomocą smartphone'a dzięki specjalnej aplikacji

- Darmowa aktualizacja oprogramowania

POŁĄCZENIA SIECIOWE:

- Technologia Mesh Intercom™

WI-FI:

- IEEE 802.11 b/g/n/a

- Odległość robocza: w promieniu 15 metrów

BLUETOOTH:

- Bluetooth 5

- Profil zestawu słuchawkowego (HSP)

- Profil głośnomówiący (HFP)

- Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku (A2DP)

- Profil zdalnego sterowania audio-wideo (AVRCP)

AUDIO:

- Redukcja hałasu: Zaawansowana kontrola hałasu™

- Kodek: Wbudowany kodek SBC

- Radio FM:

- Specyfikacje częstotliwości radiowych: 76 ~ 108 MHz

- Pamięć 10 zaprogramowanych stacji

- Włączona funkcja HD Voice zapewniająca wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów telefonicznych

- Wysokiej jakości głośniki i mikrofon z technologią SOUND BY Harman Kardon

INTERKOM:

- Odległość robocza:

- Interkom Bluetooth: do 2 km w otwartym terenie

- OPEN MESH: do 2 km* w otwartym terenie

- *Może rozciągać się do 8,0 km między co najmniej 6 użytkownikami

- Obsługuje do:

- Interkom Bluetooth: 4 użytkowników

- Interkom z otwartą siecią: praktycznie nieograniczony

- Interkom MESH: 24 użytkowników

- Obsługuje kanały:

- OPEN MESH: 9 kanałów

BATERIA:

- Rozmowa:

- Interkom Bluetooth: 12 godziny

- Interkom MESH: 11 godzin

- Czas ładowania: 2.5 godziny

- Wbudowana bateria litowo-polimerowa

CERTYFIKATY:

- CE, FCC, IC,

Cena dotyczy zestawu na dwa kaski

SENA 50S i 50R QUANTUM to znane już wcześniej modele interkomów, stworzone z myślą o grupach motocyklistów podróżujących wspólnie i chcących być ze sobą w stałym kontakcie. Jednak nowe modele tylko z zewnątrz wizualnie nawiązują do swoich poprzedników, gdyż w środku znajdziemy już całkowicie nowy silnik. Nowe modele 50S i 50R tak jak poprzednicy wyposażone zostały w łączność Bluetooth oraz MESH, a dodatkowo w nowy system audio HARMAN KARDON. MESH to sieć do 24 użytkowników, gdzie wszyscy będą ze sobą w stałym kontakcie, a nawet jeśli ktoś oddali się od grupy i straci zasięg, reszta będzie nadal w nieprzerwanym kontakcie. Gdy tylko zagubiona osoba powróci – zostanie automatycznie przyłączona do grupy. Nie musisz już martwić się o utratę połowy grupy ze względu na połączenie bazujące tylko na technologii Bluetooth. W sieci MESH, 6 użytkowników może rozmawiać jednocześnie, a nieskończona liczba gości może przyłączyć się do nasłuchiwania. Dzięki wielokanałowemu interkomowi z otwartą siatką MESH masz 9 dostępnych kanałów, co jest nowością w branży! Przełączaj się między kanałami, aby rozmawiać z różnymi grupami uczestniczącymi w komunikacji Mesh. Zaawansowana technologia Sena Mesh Intercom™ umożliwia pracę w połączeniu z technologią Bluetooth, dzięki czemu można uzyskać więcej połączeń niż kiedykolwiek wcześniej. SENA 50S i 50R oferują wszystkie możliwości niezbędne do jazdy w dużych grupach, a połączenia jeszcze nigdy nie były tak stabilne jak teraz. Interkom zaprojektowany z innowacyjną podwójną anteną i dwoma oddzielnymi procesorami ( dla Bluetooth i dla Mesh Intercom ). Dzięki możliwości równoległego łączenia się z Mesh Intercom ™ i Bluetooth 5, interkomy SENA oferują niespotykaną dotąd łączność, której to właśnie potrzebujesz podczas jazdy. Nowością w komunikacji jest wyposażenie interkomu w asystanta Google czy Siri dzięki czemu bez odrywania rąk od kierownicy możesz uzyskać wszelkie pomocne informacje. Interkom wyposażony jest w nowatorski kabel WIFI dzięki któremu podczas ładowania interkomu automatycznie zostanie zaktualizowane oprogramowanie do najnowszej wersji. Dodatkowo interkom oferuje wszystkie opcje znane z wcześniejszych modeli jak np. radio FM, darmowa aktualizacja oprogramowania, konferencyjne połączenia, możliwość parowania z interkomami innych producentów, sterowanie za pomocą aplikacji itp.

APLIKACJA MOBILNA:

Nowa aplikacja Sena Motorcycles daje użytkownikom możliwość wizualnej konfiguracji wielu ustawień urządzenia 50S. Pobierz aplikację, aby dostosować ustawienia i funkcje urządzenia na 50S, w tym możliwość zdalnego zarządzania ustawieniami kanałów dla Open Mesh, a nawet ustawić prywatną grupę dla Group Mesh.

Pobierz aplikację Sena Motorcycles ze sklepu App Store lub Google Play.

UWAGA!

Ze względu na mniejsze napięcie 5V, do ładowania centralki nie wolno używać innych, mocniejszych ładowarek. Interkomy SENA są kompatybilne tylko z ładowarkami USB o napięciu 5V. Ładowarka USB innej firmy może być używana z produktami SENA, tylko jeśli ta ładowarka jest zatwierdzona przez FCC, CE, IC lub inne lokalnie zatwierdzone agencje, które Sena akceptuje. Korzystanie z niezatwierdzonej ładowarki może spowodować pożar, wybuch, wyciek i inne zagrożenia, może również zmniejszyć żywotność lub wydajność baterii.

W przeciwieństwie do nawigacji motocyklowych, większość nawigacji samochodowych nie ma opcji łączenia się z interkomem i przesyłania do niego komunikatów, dlatego może wystąpić sytuacja w której interkom SENA nie połączy się z posiadaną nawigacją samochodową.

Jeśli do ładowania i uaktualniania oprogramowania używasz dołączonego kabla z WIFI, pamiętaj żeby nie podłączać go do gniazdka USB komputera czy laptopa. Kabel z adapterem WIFI można podłączać tylko do sieciowej ładowarki USB.

Model
50S
Zasięg maksymalny
2000m
8000m
Ilość centralek do podłączenia
24
Czas pracy na baterii
do 12 godzin
Możliwość podłączenia interkomów innych producentów
Tak
Ilość centralek w zestawie
2
Radio FM
Tak
Odbieranie komunikatów z GPS
Tak
Słuchanie muzyki
Tak
Bluetooth
5.0
MESH 2.0
Łączność z telefonem
Tak
Bateria wbudowana
Tak
Język
angielski
Komendy głosowe
Tak
Dedykowana aplikacja
Tak
Muzyka/FM/GPS w tle
Tak
Głośniki
40mm
Udostępnianie muzyki
Tak
Waga
2x64g

Specyficzne kody

EAN13
8809629524926

Żaden użytkownik nie napisał opinii..

Zobacz także